دوست عزیزی می گفت:‌ «آدم ها در عرض زمان خودشان را نشان می دهند نه در طول زمان.» نمی دانم جایی خوانده یا از تفکرات خودش است،هرچه است جمله اش بُعدی دارد که خوب که فکر می کنی می فهمی.
تو هم در عرض زمان خودت را نشان دادی.اگر هنوز هم دلم برایت تنگ می شود به خاطر طول زمان است اما در عرض زمان خوشحالم که دو خط موازی شده ایم.

/ 8 نظر / 4 بازدید
رها

دقيقا درست است زمان مستطيل نيست اما دايره هم نيست دايره بعد ندارد اما زمان دارد زمان يک کره است که بعد دارد و چرخش هم دارد.

roz !!

نظر جالبیست ولی من موافق نیستم ! زمان مستطیل نیست که طول و عرض داشته باشد ... زمان برای من دایره است ! فقط می چرخد و می چرخاند ... تو این چرخش را حس نکرده ای ؟ در دوران ِ پیری به دوران ِ کودکی بازمی گردیم و دوباره به پرستار نیازمند می شویم ... این فقط یک مثال از چرخش بود ... من هر روز این چرخش را احساس می کنم.

SOHEIL

حرف حساب هميشه می مونه بی جواب...مثل هميشه زيبا...

گلشيد

چه جوری اندازت شد؟؟ تو که نصف منی جوجه....نمی شه هم یه چیزی اندازه من باشه هم اندازه تو!! خانم دم دریو زیاد جدی نگیر.هر روز به من می گه موهاتو بکن تو....منم هر روز می گم چشم

گلشيد

یه چیری تو مایه های اینو یه جایی خوندم.اما نمی دونم کجا....... عرض زمان با طولش خیلی فرق داره..... این خانوم رز یه کم دچار سو تفاهم شدن انگار...منظور اصلآ مستطیل بودن زمان نیست....ممممم....شاید بشه گفت منظور از طول و عرض زمان بعد کیفی و کمی زمانه......آره...فکر کنم بهترین کلمه ای که بشه گفت همین باشه.

گلشيد

با سيذارتا در چه حالی؟؟

علی(سرزمين دور)WwW.Sarzamine Door.Com

(عمومی)ميتوان با يک گليم کهنه - روز را شب کرد و شب را روز - ميتوان با هيچ ساخت- ميتوان صد بار هم - مهربانی را خدا را عشق را - با لبی خندان تر از يک شاخه گل تفسير کرد - ميتوان بی رنگ بود - همچو آب چشمه ای پاک و زلال - ميتوان همراه باغ ودشت بود- عاشق گل گشت بود - ميتوان اين جمله را در دفتر فردا نوشت - خوبی از هر چيز ديگر بهتر است --------- آرزوی شادکامی براتون ميکنم.روزهايتان ارغوانی باد

گلشيد

اعتصاب؟؟ مگه جوجه ها هم اعتصاب می کنن؟؟